дорис пак

Пронајдени се 6 резултати на тема „дорис пак“
Скопје

Арсовска упати благодарност до Дорис Пак: Поддршката од ваква силна и моќна жена, доаѓа како резултат на моите заложби и визии Скопје да биде европски, модерен и современ град

Дорис Пак, претседателка на асоцијацијата на жени во Европската народна партија (ЕПП) и поранешна европратеничка, ја изрази својата...
Вести

По бруталната црна кампања против Данела Арсовска, Дорис Пак со отворена поддрша: Потребна е жена градоначалник (ВИДЕО)

По бруталната црна кампања која власта ја води против Данела Арсовска, претседателка на Асоцијацијата на жени во Европската народна...