Домогој Вида

Пронајдени се 7 резултати на тема „Домогој Вида“
Познати

Го фрли во транс целиот свет, а сега ни трага ни глас од неа: Фановите на ЕП ја бараат назад на трибините секси сопругата на хрватскиот фудбалер

Фанатиците на фудбалот речиси едвај чекаат да дојде некое фудбалско првенство, поради самиот факт што освен добрите натпревари, на...
Познати

Хрватскиот репрезентативец не знае за „скромност“- го прослави роденденот во луксуз, а од овој детаљ нема да си поверувате на очите

Хрватскиот репрезентативец Домогој Вида вчера го прослави својот 30-ти роденден. Познатиот фудбалер кој важи за човек кој ужива во луксуз...
Познати

Скандалозниот репрезентативец на Хрватска на својата сопруга и купи златна маска за телефон- од нејзината цена ќе подзинете (ФОТО)

Хрватскиот репрезентативец Домогој Вида на својот Инстаграм профил се пофали со луксузна маска за Ајфон изработена посебно за фудбалерот. Станува...
Познати

Цела Хрватска гневна на сексапилната сопруга на фудбалската ѕвезда: Преку анкета праша дали да ја избрка помошничката поради оваа грешка

Сопругата на хрватскиот репрезентативец Домогој Вида деновиве е во центарот на вниманието во Хрватска откако предизвика гнев во јавноста. Убавата...
Познати

Неговата сопруга стана секс симбол на СП во Русија, а сега фудбалерот објави семејна фотографија и ги воодушеви фановите

Хрватскиот репрезентативец Домагој Вида објави семејна фотографија на својот Инстаграм профил и го воодушеви светот. Имено тој објави...
Познати

Голиот Вида во четири часот наутро и донел тамбураши на својата сопруга- нејзината реакција ќе ве остави без текст (ВИДЕО)

По завршувањето на Светското првенство и пречекот на „коцкестите“ сите се уверија дека Домагој Вида е голем љубител на забавите, а...