доминика цибулкова

Пронајдени се 4 резултати на тема „доминика цибулкова“
Познати

Задникот е нејзин заштитен знак: Познатата тенисерка повторно провоцира, но овој пат во костим за капење (ФОТО)

Една од најзгодните тенисерки во светот, Доминика Цибулкова, во последен период е во центар на внимание, откако постојано објавува провокативни...
Останати спортови

Фановите паднаа во делириум: Минатата сезона објави фотографија после секс, а сега тенисерката на одмор се надмина себе си

Словенечката тенисерка Доминика Цибулкова сезоната ја заврши како 25-та рангирана на ВТА листата, а по традиција крајот на сезоната...
Останати спортови

Отпадна од Вимблдон во четвртфиналето, па реши да се рехабилитира на јахта- Цибулкова во минијатурна танга е вистинска бомба (ФОТО)

Има само 160 сантиметри, а ја сметаат за една од најсекси тенисерките во ВТА-семејството. Доминика Цибулкова секогаш била магнет за јавноста,...