домашна задача

Пронајдени се 4 резултати на тема „домашна задача“
Занимливости

Домашна задача стана хит: Дете требало да ја опише својата мајка – сите се смеат, а таа сигурно ќе се расплаче од мака (ФОТО)

Домашната задача на едно дете од Хрватска, стана хит на социјалните мрежи. Сите се смеат, но изгледа дека само на мајката ова нема да...