домаќинка

Пронајдени се 6 резултати на тема „домаќинка“
Познати

Свршеницата на Роналдо сакаше да покаже дека е домаќинка, но никој не го забележа тоа- сите ја гледаа Георгина таму долу (ФОТО)

Свршеницата на Кристијано Роналдо вчера буквално ги запали социјалните мрежи откако сподели фотографија на која позира по дома. Имено...
Занимливости

ВИДЕО: Сопругот секогаш и велел дека не работи ништо по дома, па решила да направи нешто со што ќе го докаже спротивното

Џема Чалмерс поради таа причина снимила видео за да му докаже, дека седењето дома, не е едноставно, и дека повеќе би се одморила ако би...