долна облека

Пронајдени се 14 резултати на тема „долна облека“
Познати

Мало невнимание на Цеца ја разбуди фантазијата на фановите: Пејачката ја покажа долната облека на себе (ФОТО)

Балканската sвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ беше на третман во еден салон, па со објавата од таму ја разбуди фантазијата на многумина. Имено,...
Живот и стил

Ако иста долна облека носите со години веднаш да ја исфрлите: Претставува потенцијална опасност по здравјето!

Стручњаците се повеќе говорат околу опасностите кои може да се пренесат преку носењето на еден исти долна облека со години. Што се однесува...
Познати

Среде емисија го отвори плакарот со долна облека: Тоа што го покажа српската пејачка пред гледачите им го помати умот на мажите (ВИДЕО)

Пејачката Милица Павловиќ за време на емисијата „Амиџи шоу“ која се емитуваше преку Скајп се одлучи да го прифати предизвикот на водителот...
Познати

По грешка објави фотографии од голиот задник во танга- Ана Николиќ веднаш ги избриша овие фотографии но веќе беше доцна (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ во текот на денешниот ден сподели фотографија со својата ќерка Тара на својот Инстаграм профил неразмислувајќи...
Занимливости

Студентка се соблече во долна облека додека држеше презентација, а потоа професорката и постави само едно прашање (ВИДЕО)

Студентката на Универзитетот Комел се соблече во долна облека кога ја претставуваше својата теза. На тој начин се обиде да се бори со...