долгови

Пронајдени се 10 резултати на тема „долгови“
Регион

Поради долгови хрватските веледрогерии најавија дека ќе ја стопираат испораката на лекови и потрошен материјал во болниците

Хрватските веледрогерии најавија дека од понеделник ќе ја стопираат испораката на лекови и потрошен материјал во болниците поради...