документи

Пронајдени се 26 резултати на тема „документи“
Вести

„ЛИДЕР“ објавува документи: Ревизијата покажала криминал кај градоначалникот на Свети Николе, Обвинителството не реагира

Државниот завод за ревизија утврдил незаконско и криминално работење кај градоначалникот на општина Свети Николе, Сашо Велковски –...