договори

Пронајдени се 11 резултати на тема „договори“
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: ДУИ склучила 811 договори на дело во Тетово, во услови кога општината е задолжена, кога нема вода и кога има низа комунални проблеми

СДСМ и ДУИ се одлично уиграни кога се работи за злоупотреби и трошење на народни за партиски и лични интереси. Ако не е некоја злоупотреба...
Вести

Николов до директорите на ЈЗИ: Не ги потпишувајте договори за стерилизација, тоа се криминални шеми на Заев и Филипче

Додека се обидуваат да ја анимираат и манипулираат јавноста со датум за вакцини, надлежните продолжуваат и понатаму со проекти и договори...