диско

Пронајдени се 7 резултати на тема „диско“
Занимливости

Хит на целиот Балкан: Тоа се вика забава- за една вечер испиле пива, текили и шампањ за 12 илјади евра (ФОТО)

На социјалните мрежи се шири сметка од ноќен клуб во Хвар, на која за само еден вечер се испиени 87.669 куни, што е 11.732 евра. Сметката ја фотографирал...
Познати

Нејмар се смири со поранешната по четврти пат: Среде диско фудбалерот се занесе па еве каде му завршија рацете (ВИДЕО)

Нивната врска имено пукна пред венчавката на Лионел Меси ова лето, но овој пат се смирија по четврти пат. Папараците ги уловија двајцата...