дионтеј вајлдер

Пронајдени се 8 резултати на тема „дионтеј вајлдер“
Останати спортови

Прес-конференцијата се претвори во хаос: Фјури и Вајлдер не избираат место за физичка пресметка (ВИДЕО)

Светскиот шампион во тешка категорија во ВБЦ верзијата, Дионтеј Вајлдер и неговиот противник Тајсон Фјури за малку ќе имаа физичка...