дино дворник

Пронајдени се 4 резултати на тема „дино дворник“
Познати

Скандалозна како и нејзиниот татко: Ќерката на Дино Дворник ја откопча кошулата и среде ресторан ја покажа голата града (ФОТО)

Ќерката на хрватскиот пејач Дино Дворник, Ела Дворник се почесто е во центарот на вниманието со нејзиниот изглед и однесување. Имено...
Познати

Кога почина нејзиниот татко целиот Балкан плачеше: Ќерката на пејачот живее во луксуз, а неодамна доживеа сообраќајна несреќа

Ќерката на легендарниот југословенски пејач Дино Дворник често е на мета на медиумите поради нејзиниот бурен живот. На социјалните...