Димитар Дангов

Пронајдени се 4 резултати на тема „Димитар Дангов“
Вести

Дангов: Во случајот „Тенк“ се прекршува Законот за заштита на приватноста, СЈО требаше да поденсе кривична пријава за СДСМ

На денешното рочиште за случајот „Тенк“, адвокатот Димитар Дангов во своето завршно обраќање кажа дека аудио снимките кои се користат...