димитар атанасовски

Пронајдени се 9 резултати на тема „димитар атанасовски“
Познати

Сара Мејс и Димитар со семејна фотографија: „Само ние четворица“, а оваа пејачка им напиша – „Кога ќе ве видиме петорица?“ (ФОТО)

Македонската пејачка Сара Мејс неодамна во интервју за „Жешко столче“ откри нејзиниот брак со Димитар Атанасовски бил во криза. Имено,...