девојки

Пронајдени се 26 резултати на тема „девојки“
Познати

Ова се сексапилните понежни половини на Вардарци: Караџиќ обожува девојки во танга, Дибиров за 7 минути се оженил, Чупиќ не носи бурма

Вардар овој викенд по втор пат стана европски шампион откако во финалето го победи Веспрем со 27:24. Ова е втора титула за Вардарци во рок...
Фудбал

ФОТО: Овој фудбалер легнал со секс бомба во исто време додека имал уште две девојки- па на крај остана без сите три

Фудбалерот на Ривер Плата, Езекијел Паласиос кај девојките прилично го користел своето занимање за да им се доближи. Старлетата Марија...
Фудбал

Фудбалерки, а полоши од најлошите хулигани: Девојките се тепаа како во ринг, побрутална тепачка ретко се гледа (ФОТО+ВИДЕО)

Женски фудбалски натпревар во Аргентина меѓу Универзитарио и Либертад го обележа масовна тепачка на фудбалерки, која ја предизвика...
Занимливости

Поубавата страна на Мундијалот: Најжешките навивачки на едно место- не се знае која е попровокативна (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

На Светското првенство покрај најдобрите фудбалери може да ги видите и најубавите жени на светот. Тие со страст навиваат за својата...
Фудбал

Најбруталните хулигани на Мундијалот се девојки: Навиваат за Русија, некои имаат по 12 години и се тепаат пожестоко од мажите (ВИДЕО)

На машките навивачки групи веќе се навикнавме, а потоа се појавија млади Русинки кои по бруталноста зад себе ги оставија најпознатите...
Фудбал

Најубавиот дел од почетокот на Мундијалот: Секси навивачките го украдоа шоуто на отворањето на Светското првенство (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Стадионот Лужники денеска беше центар на фудбалскиот свет. Таму беше отворено Светското првенство во Русија, а потоа и одигран првиот...
Познати

Ова се понежните половини на вардарци- Девојката на Карачиќ убедливо најзгодна по танга, женетиот Чупиќ не носи бурма (ФОТО)

Додека јавноста е во исчекување на вечерашниот меч во полуфиналето на ракометната лига на шампиони, вардарци освен поддршката од целата...