детство

Пронајдени се 10 резултати на тема „детство“
Вести

Секој ден е нова борба против неправдите: Марко има аутистичен спектар, еве кои се најголемите проблеми на овие деца и нивните родители

Неговите сини очи можат да раскажат многу приказни, а искрената детска насмевка може да биде лекција за секој возрасен. Во погледот...
Познати

Никогаш нема да ја препознаете оваа пејачка од „Ѕвездите на Гранд“- денеска е секс бомба која драстично го променила личниот опис (ФОТО)

Српската пејачка денеска е сон на многу мажи, а како девојче ретко кој може да ја препознае. Милица Павловиќ е една од најпознатите пејачки...
Познати

Исплива нова фотографија од Северина: Кога ќе ја видите како изгледала во детството се ќе ви стане јасно како станала славна пејачка (ФОТО)

Една од најпопуларните пејачки во регионот Северина Којиќ после кратката пауза неодамна своите фанови ги воодушеви со нејзиниот изглед...
Познати

Што би било да бев момче- Емина Јаховиќ објави фотографија од детството, фановите останаа запрепастени (ФОТО)

Речиси да не постои човек што не сака да види фотографија од некоја популарна личност како изгледала во детството. Овој пат тоа го сподели...