детаљ

Пронајдени се 13 резултати на тема „детаљ“
Познати

ОТКРИЕНА е ГОЛЕМА ТАЈНА за ТАТКОТО на Јелена Карлеуша: Со години се криеше дека полицаецот во својата биографија има ДЕТАЉ кој ШОКИРА

Пејачката Јелена Карлеуша во јавноста често говори за својата покојна мајка Дивна, за тоа колку и значела нејзината поддршка во животот,...
Познати

Додека мајка и е на Кипар, Анастасија откри детаљ од дневната соба кој никој не требаше да го дознае- на ваков кревет спие само Цеца (ФОТО)

Речиси нема некој што не го знае надворешниот изглед на вилата на Цеца на Дедиње во Белград. Сепак малкумина имале можност да ја видат...
Познати

Додека малиот Жељко безгрижно спиеше, сестрата на Богдана откри таен детаљ од креветчето- ова предизвика големо внимание

Семејството Ражнатовиќ пред два месеци стана побогато за уште еден член во семејството кога Вељко и Богдана го добија својот син Жељко. Бебето...
Музика

Никој не забележа еден детаљ на Евровизија кој има јасна цел- тоа што се појави на сцената е порака до целиот Балкан и Македонија (ВИДЕО)

Вчера во Тел Авив се одржа првата полуфинална вечер од Евровизија 2019 година. Свеченото отворање започна со победничката претставничка...
Фудбал

Какво е тоа чудовиште во твоите тренерки: Фудбалерот на Тотенхем стана хит на интернет поради овој детаљ меѓу нозете (ФОТО)

Фудбалерот на Тотенхем Ерик Даер на својот Инстаграм профил објави фотографија со некогашните колеги од Спортинг каде фудбалерот играше,...
Познати

Сопругата на Огнен Амиџиќ го прослави својот роденден, а водителот со еден детаљ покрај тортата ги згрози фановите (ФОТО)

Познатиот српски водител Огнен Амиџиќ на социјалните мрежи и го честиташе роденденот на својата сопруга Даниела Димитровска, но од...
Познати

Фановите ја молеа да се предомисли: Дара Бубамара го истетовира единствениот маж во својот живот, а за овој детаљ сите ја прават луда

Имено пејачката на својот Инстаграм профил сподели видео снимка од која многу фанови останаа без текст. Пејачката на себе ја истетовирала...