деспасито

Пронајдени се 5 резултати на тема „деспасито“
Познати

Стана најпозната манекенка, доби син, па животот ја казни со пеколен пресврт: Вака денеска изгледа убавицата од спотот на Деспасито

Поминаа три години од објавувањето на популарниот хит „Деспасито“ од Луис Фонси, кој ја прослави прекрасната порториканска мисица,...
Познати

Прво го воодушеви светот со својата убавина во спотот „Деспасито“, па сега манекенката го покажа и лицето без шминка (ФОТО)

Некогашниот Мис Универзум Зулејка Ривера која се прослави од спотот за песната „Деспасито“ ги изненади фановите откако објави ретка...