ден на полицијата

Пронајдени се 4 резултати на тема „ден на полицијата“
Вести

Мицкоски со честитка до полицијата: Верувам дека вие ќе бидете на ниво на задачата во овие тешки времиња, кога власта го урива системот

Вие секојдневно ги ризикувате сопствените животи за да се справите со криминалците, а власта заради политички пазарења ослободува...