ден на европа

Пронајдени се 7 резултати на тема „ден на европа“
Вести

Силјановска: Европа значи демократија и владеење на правото, почитување на основните човекови права, достоинство, слободата и еднаквоста

Преку својот Фејсбук профил Гордана Силјановска Давкова го честиташе 9-ти мај како Ден на Европа. -Ви го честитам и 9ти Мај како Ден на...