ден на арм

Пронајдени се 7 резултати на тема „ден на арм“
Вести

Мицкоски со честитка до припадниците на АРМ: Владата да покаже поголема грижа, тие се еден од столбовите на нашата држава

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денес преку социјалните мрежи од лично име и од името на ВМРО-ДПМНЕ им го честиташе 18-ти...