деми мур

Пронајдени се 10 резултати на тема „деми мур“
Познати

Славната актерка имала ПЕКОЛНО детство: ОВИЕ две ужасни работи никогаш нема да ѝ ги прости на својата мајка

Познатата холивудска актерка Деми Мур имала многу тежок живот, а за тоа е одговорна нејзината мајка која уште од мали нозе не ја штедела...
Познати

ТАА му пркоси на времето: Актерката ги покажа стомачните мускули и цврстите гради – вака изгледа пред својот 60-ти роденден (ФОТО)

Актерката ужива во остатокот од летото, а воодушевува фактот што на прагот на својата седма деценија сè уште важи за најпосакуваната...
Познати

Овие три дами се ќерки на една од најпознатите брачни двојки во светот: Некогаш ги навредуваа за изгледот, а денес…

Ќерките на Деми Мур и Брус Вилис, Румер, Скаут и Талула денес се возрасни девојки, но за време на растењето се бореле со различни притисоци...