дејан митевски

Пронајдени се 10 резултати на тема „дејан митевски“
Скопје

Митевски до Марин: Дали ќе чека ОЈО, ДКСК и ДЗР да го потсетат на законските обврски и злоупотребите со јавните набавки кои ги прави?

Дејан Митевски на својот Фејсбук профил сподели фотографија од општина Аеродром под која пишува дека повеќе од три ипол години се борат...
Вести

Митевски: На лагите на СДСМ и Марин им нема крај- ветуваше запирање на градежна експанзија и повеќе зелени површини, сега забрзано издава градежни дозволи

На лагите на Златко Марин и СДСМ им нема крај. Додека да дојде на власт ветуваше запирање на градежната експанзија и повеќе зелени површини,...
Вести

Митевски: Аеродромци ги прочитаа Заев и СДСМ, ја видоа нивната погубна политика и затоа опадна нивната поддршка помеѓу граѓаните

Дозволете ми во име на општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром да изразам огромна благодарност до сите сограѓани за покажаната...