дејан манасков

Пронајдени се 20 резултати на тема „дејан манасков“
Ракомет

И Манасков по поразот од Исланд „удри“ по младите играчи: Треба да созреат за во иднина да не се повторуваат грешки како на овој Мундијал

Крилото на репрезентацијата на Македонија, Дејан Манасков по денешниот пораз од Исланд со 24-22 изјави дека ова е реалноста во моментов...