дедо мраз

Пронајдени се 40 резултати на тема „дедо мраз“
Занимливости

Стана вистинска интернет сензација: Прогласен е за најсекси Дедо Мраз, а неговата популарност се зголемува од ден во ден

Канаѓанецот Пол Мaсон стана вистинска интернет сензација пред две години, кога првпат беше дел од божиќна рекламна кампања. Тој тогаш...
Занимливости

Нивниот гест стопли милион детски срца: Телефонот на Меланија и Доналд вечерта пред Божиќ не престана да ѕвони (ФОТО)

Двајцата преку телефонски повици им одговараа на децата каде во моментов се наоѓа дедо мраз. Семејството Трамп директно од дневната...