деца без родители

Пронајдени се 4 резултати на тема „деца без родители“
Вести

Мизрахи оствари средба со претставници на децата без родители: Заев и Царовска им го одземаа правото на вработување

Министерката за труд и социјална политика Рашела Мизрахи, денеска оствари средба со претставници на деца без родители на нивно барање...
Познати

Не ги заборави ни во најсреќните денови по свадбата: Еве кого прво го посети Пријовиќ со сопругот и пејачката Беквалац (ФОТО)

Познатите пејачки Александра Пријовиќ и Наташа Беквалац направија гест за кој зборува целиот Балкан. Имено тие го посетија домот за...