деа ѓурѓевиќ

Пронајдени се 24 резултати на тема „деа ѓурѓевиќ“
Познати

Помина низ пекол, но остана храбра: Водителката на „Пинк“ ги тргна завоите, еве како изгледа денес нејзината рака

Храбрата водителка го покажа резултатот по долгиот и макотрпен период закрепнување откако доживеа хорор сообраќајка. Познатата водителка...
Познати

Пред една година автобус и ја откина раката, а водителката денес сподели вознемирувачка фотографија од самите мигови на несреќата

Денеска се одбележува една година од несреќата во која српската водителка Деа Ѓурѓевиќ едвај спаси жива глава. Таа и покрај тоа што...
Познати

Водителката на која автобус и ја откина раката се врати пред екраните: Облечена цела во црно и променет имиџ ги покажа последиците

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ по тешката сообраќајна несреќа повторно се врати пред малите екрани. Таа пред малите екрани за прв...
Познати

Српската водителка на која автобус ѝ ја откина раката е повторно оперирана- и понатаму води битка да закрепне

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ успешно води битка со здравјето уште од месец февруари, кога ја удри автобус и ја откина раката. Откако...
Познати

Српската водителка на која автобус и ја откина раката со страшни детали- „Ја сонував сообраќајната несреќа“ (ФОТО)

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ на која автобус и ја откина раката и преживеа вистински кошмар успешно се опоравува од целиот настан...
Познати

Прва прошетка во парк на водителката на која автобус и ја откина раката- од глетката ќе заплачат и најсилните (ФОТО)

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ на која автобус и ја откина раката во моментов се наоѓа во клиничкиот центар во Белград каде успешно...
Познати

Повредата е ужасна: Вака изгледа водителката Деа по тешката сообраќајка, нејзината одлука ги шокираше гледачите

Жељко Митровиќ, сопственикот на ТВ ПИНК, денеска ја посети водителката Деа Ѓурѓевиќ во болница, каде таа е сместена после тешката сообраќајна...
Познати

Водителката на која автобус и ја откина раката за прв пат објави фотографија по несреќата и упати јасна порака (ФОТО)

Водителката, Деа Ѓурѓревиќ, после тешката сообраќајна незгода се уште се наоѓа во Воено медицинската академија во Белград. Цело време...
Познати

И вети дека ќе и пее на свадба: Пејачката на која минатата недела и почина мајката со моќна порака до водителката Деа по несреќата

Водителката Деа Ѓурѓевиќ на која налета автобус и и ја повреди раката успешно се опоравува по тешката операција за спас на нејзината...
Познати

„Беше како сцена од хорор филм“: Ужасни детали откри девојката која прва помогнала на тешко повредената водителка Деа

Марија Димитријевиќ е девојката која меѓу првите притрчала да ѝ помогне на српската водителка Деа Ѓурѓевиќ, која доживеа тешка сообраќајна...
Познати

Мајката на повредената српска водителка како да го претчувствувала пеколот: Ќе се наежите од нејзината потресна порака (ФОТО)

Водителката на утринската програма на ТВ Пинк,  Деа Ѓурѓевиќ, како што е веќе познато, завчера,  четврток, 7 февруари, доживеа тешка сообраќајна...