дарко митревски

Пронајдени се 8 резултати на тема „дарко митревски“
Вести

Митревски: Филмот „Трето полувреме“ беше забранет од министерка за надворешни работи, а тоа беше премолчено од страна на Македонија

Дарко Митревски во своето гостување во емисијата „Заспиј ако можеш“ зборуваше за филмот „Трето полувреме“ и рече бугарската министерката...
Вести

Дарко Митревски: Името означува идентитет- договорот со Грција треба да заврши во канта за ѓубре, каде што му е местото

Почитувани сонародници, Чувствувам лична, човечка потреба да одговорам на повиците за јавна дебата што деновиве фрчат од разни страни...