дарко ковачевиќ

Пронајдени се 4 резултати на тема „дарко ковачевиќ“
Фудбал

Обелоденети нови докази: Ковачевиќ дознал дека се местат натпревари, па фудбалската мафија се обиде да го ликвидира

Српската легенда и поранешен фудбалер на Црвена Ѕвезда, Реал сосиедад, Олимпијакос, Дарко Ковачевиќ пред неколку месеци преживеа обид...