дарен

Пронајдени се 4 резултати на тема „дарен“
Познати

Ја „урнаа“ кафеаната: Тамара и Мачка славеа со мекици за Дарен – мама се фати за микрофон, а тато ја искина кошулата (ФОТО)

Поминаа речиси две недели откако пејачката Тамара Тодевска и нејзиниот сопруг Александар страна родители на своето второ дете –синчето...
Познати

Среќната трудница Тамара Тодевска ја откри детската соба на синчето: „Се е подготвено за Дарен“ (ФОТО)

Тамара Тодевска ужива во петиот месец од бременоста, а во декември ќе се оствари во улога на мајка на своето второ дете, односно син. Неодамна...