даниела димитровска

Пронајдени се 3 резултати на тема „даниела димитровска“
Познати

Убавата манекенка со македонско потекло откри детали од бракот со Огњен Амиџиќ- во еден момент беше и вулгарна поради овој детаљ

Водителот Огњен Амиџиќ и манекенката Даниела Димитровска се во одличен брак веќе седум години, а заедно го имаат синот Матија кој во...
Познати

Како да не бидам патетична кога денеска го живеам вториот живот: Сопругата на Огнен Амиџиќ се расплака среде кафуле (ФОТО)

Манекенката Даниела Димитровска која е сопруга на познатиот српски водител Огнен Амиџиќ на денеш ден пред пет години на свет го донесе...