даниела арсовска

Пронајдени се 6 резултати на тема „даниела арсовска“
Скопје

Арсовска за обвинувањата на СДСМ: Се исплашија од тоа што им реков дека ќе го ревидирам работењето на Шилегов изминатите 4 години, но ниту една нивна лага нема да ме предомисли, по 17ти октомври следува одговорност

Претпоставувам дека прашањата ви се адресирани врзано со она кое вчера срамно излегоа да го изјавуваат а тоа беше точно еден час по...
Вести

Арсовска: 99 проценти од компаниите се засегнати од корона кризата, 49 проценти од компаниите имаат намалување на приходите од над 80 проценти

Претседателката на Сојузот на стопански комори, Даниела Арсовска во своето гостување во емисијата „А што не е јасно“ истакна дека...