далибор андонов гру

Пронајдени се 10 резултати на тема „далибор андонов гру“
Познати

И во Новата година срцето и е распарчено: Сопругата на трагично загинатиот рапер со срцепарателни зборови се потсети на овој датум

Даница Андонов со емотивна фотографија на својот Инстаграм профил се потсети на својот трагично загинат рапер Далибор Андонов Гру. Таа...
Познати

Прв пат по загинувањето на српскиот рапер неговата вдовица ги напиша овие зборови- пуштете не да тагуваме во мир и тишина (ФОТО)

Во српските медиуми утрово се појави лажна вест дека на семејството на познатиот рапер кој трагично загина неодамна му е потребна финансиска...
Познати

Скршена од болка едвај стоеше на нозе, а целото време ја држеа неговите родители- тажна слика од погребот на српскиот рапер (ФОТО)

Раперот Далибор Андонов Гру денеска беше погребан на гробиштата во Белград во присуство на семејството, пријателите и стотина луѓе...
Познати

Вдовицата на српскиот рапер неутешна плачела на цел глас на комеморацијата- она што го правел неговиот брат ќе ви ја заледи крвта

Денеска во Белград се одржа комеморација по повод трагичната смрт на српскиот рапер Далибор Андонов Гру кој загина возејќи кајт на...
Познати

Македонската пејачка прва пристигна во домот на трагично загинатиот колега- солзите не можеше да ги сопре ни пред фоторепортерите (ФОТО)

Регионот е потресен поради смртта на српскиот рапер Далибод Андонов Гру кој почина во близина на на Наутичкиот клуб „Земун“, откако...
Познати

Бледо лице и еден тон солзи- први фотографии од сопругата на трагично загионатиот рапер, а кога ќе го видите неговиот татко ќе се наежите

Славниот српски рапер Далибор Андонов Гру загина вчера на 47 годишна возраст откако бизарно падна додека возел параглајдер на вода во...
Познати

Таа му беше најголема љубов: Српскиот рапер кој загина на бизарен начин зад себе остави две деца и сопруга убава како солза (ФОТО)

Српскиот рапер Далибор Андонов, познат под уметничкото име Гру, загина денеска во близина на Наутичкиот клуб „Земун“, откако при параглајдерство...