дадилка

Пронајдени се 13 резултати на тема „дадилка“
Познати

Услови како во кралско семејство- кога ќе видите што требала да исполни дадилката на синот на Пријовиќ ќе останете без зборови

Српската пејачка Александра Пријовиќ се врати на музичката сцена само три месеци откако се породи со синот Александар. Како што има...
Занимливости

Пораката за сопругот случајно ја пратила кај дадилката: Поради она што го напишала, ќе заврши на суд (ФОТО)

Жизел Морис одлучила да тужи семејство од Менхетен, откако добила расистичка порака од жена која ја барала за дадилка на своето бебе. Линси...
Занимливости

Оглас за работно место дадилка го шокираше светот: Погледнете што се бараат родителите, а и колкава плата за тоа даваат

Оглас за дадилка објавен на огласна табла во Сиднеј привлече внимание на јавноста поради подолгата листа на задачи кои идната дадилка...