црна горА

Пронајдени се 403 резултати на тема „црна горА“
Познати

ПАДНА ПРВИОТ СЕКС НА ЕВРОВИЗИЈА – згодната пејачка со бујно деколте од соседството, го ќари 11 години помладиот Естонец (ФОТО)

Откако минатата година се шпекулираше за симпатиите помеѓу Сања Вучиќ и Дамијано Давид, минатогодишниот победник на Евровизија, медиумите...
Познати

Таа е една од најубавите пејачки на Евровизија, но во Италија е на големи маки поради поранешниот фудбалер на Јувентус (ФОТО)

Црна Гора оваа година на Евровизија ќе ја претставува пејачката Владана Вучиниќ со песната „Breathe“, а овие денови таа е во центарот на...
Регион

ПAНИКА ВО ЦРНА ГОРА: Дојави за поставени бомби во повеќе училишта и општини, евакуирани ученици и вработени

Утрово дојави за бомби пристигнаа на адреси на неколку училишта во повеќе градови во Црна Гора. Закани стигнаа и на адреси на општините. Црноготското...
Вести

Пендаровски и Ѓукановиќ во Бар: Поставување на спомен-плоча на Владимир и Косара во чест на македонско-црногорското пријателство

На вториот ден од официјалната посета на Црна Гора, претседателот Стево Пендаровски денеска во Бар присуствуваше на поставувањето...