цигара

Пронајдени се 17 резултати на тема „цигара“
Познати

Семејството одржа помен за пејачот: Сопругата на Шабан откако виде што му донесе на гробот неговата ќерка едвај ја додржаа нозете (ФОТО)

Денеска на новите гробишта во Белград во Алејата на заслужните граѓани се одржа 40 дневен помен за трагично загинатиот пејач Шабан Шаулиќ. На...