чувар

Пронајдени се 9 резултати на тема „чувар“
Занимливости

Ќе ви се заледи крвта: Чувар на аеродром слушнал чуден звук од авионот, тоа што го видел внатре секојдневно го прогонува (ВИДЕО)

Несекојдневен момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит. Франциско...