членови

Пронајдени се 19 резултати на тема „членови“
Вести

Финансова вршела претрес и кај високи партиски функционери, симпатизери и членови на ВМРО-ДПМНЕ непосредно пред гласањето доверба на Владата

Во интервал од половина час од 5.30 до 6 часотоутрово Финансиската полиција упаднала и во домовите на високи партиски функционери и истакнати...
Вести

Членови на СДСМ во Радовиш на протест: Незадоволни од новиот кандидат за градоначалник си ги запалија членските книшки

Членови на СДСМ од Радовиш, приврзаници на актуелниот градоначалник Герасим Конзулов, вчера излегоа на протест поради незадоволството...