Чизми

Пронајдени се 12 резултати на тема „Чизми“
Познати

Сите зборуваат за изгледот на Мишел Обама: Со чизми до меѓуножјето, поранешната прва дама ги шокираше сите (ФОТО)

Мишел Обама на гостувањето во Бруклин со ѕвездата од „Сексот и градот“, актерката Сара Џесика Паркер, се појави со чизми до колкови,...