чичко пепи

Пронајдени се 5 резултати на тема „чичко пепи“
Вести

Осум дена голгота за семејството на чичко Пепи: Сè уште е исчезнат, да помогнеме да се најде нашиот сограѓанин! (ФОТО)

Семејството се уште трага по Чичко Пепи, човек кој пати од Алцхајмер. Тој исчезна минатиот вторник, а се уште не е пронајден. Преку социјалните...