Чевли

Пронајдени се 21 резултати на тема „Чевли“
Вести

Додека секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат без работа, Зорица Заева носи чевли од скоро 900 долари (ФОТО)

Додека народот гладува и тоне во сиромаштија, семејството на Зоран Заев се луксузира. Секој час во Македонија по десетици луѓе остануваат...
Познати

Пејачката позираше во прекрасен фустан, но еден детаљ сите го коментираат: Нејзините чевли личат на… (ФОТО)

Селин Дион посебно се дотерала за божиќната забава на која се појавила во црвен фустан со светки, но она што предизвика лавина од коментари...
Живот и стил

Модата се претвори во лудило: Младите одлепија по овие “патики“, а вие никогаш не би ги облекле и ќе ви се слоши од што се грди (ФОТО)

Модните дизајнери се натпреваруваат кој ќе измисли нешто поуникатно, но во таа битка често се претерува. Така, битката по убав модел,...