чедомир јовановиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „чедомир јовановиќ“
Познати

Копија на својот татко: На девојките ќе им падне вилицата кога ќе го видат синот на најзгодниот српски политичар Чедомир (ФОТО)

Гледај го таткото, избери го синот, апсолутно може да важи и за српскиот политичар Чедомир Јовановиќ и неговиот наследник Михајло. Многу...
Регион

Се бранел од најопасните хулигани во Белград, па сакаше да се пресмета со полицијата: Се појави снимка од дивеењето на познатиот политичар

Лидерот на ЛДП Чедомир Јовановиќ синоќа околу 22 часот направил инцидент во ресторан за брза храна во Нови Београд и истиот го демолирал,...
Регион

Се бранел од најопасните хулигани во Белград: Познатиот политичар демолирал цел локал, па заминал во полиција и го пријавил случајот (ФОТО)

Српскиот политичар Чедомир Јовановиќ и лидер на ЛДП вчера демолирал локал за брза храна во Нов Белград, пренесуваат српските медиуми. Тој...
Регион

Медиумите пишуваат дека Чедомир Јовановиќ е во критична состојба поради коронавирус, се огласија од неговата партија

Српската Либерално демократска партија издаде соопштение во кое демантира дека нивниот лидер, Чедомир Јовановиќ е во критична состојба...