бурак озчивит

Пронајдени се 10 резултати на тема „бурак озчивит“
Познати

Турскиот актер откако ја гледаше сопствената вила како му гори во пожар сега се одлучи за нова – цената на овој луксуз е вртоглава

Старата куќа на познатиот актер Бурак Озчивит се најде на патот на пожарите во Турција ова лето. Оваа година Турција го помина едно од...
Познати

Бали Бег се соблече и го привлече сето внимание, а жените ги фрли во бесознание: Социјалните мрежи горат, ах каков е Бурак! (ФОТО)

Бурак Озчивит и неговата сопруга Фахрије Евџен ја отворија празничната сезона во Бодрум. Овој дел од турскиот брег стана нивна омилена...
Познати

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши во буквална смисла на зборот (ФОТО)

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените. Имено...