буба корели

Пронајдени се 14 резултати на тема „буба корели“
Познати

ЖИВЕЕ КАКО КРАЛ: Познатиот рапер Св. Валентин го прослави со три различни девојки со кои излегувал истовремено! (ФОТО)

Амир Хадџиќ, познат како Буба Корели, се најде на мета на критичарите затоа што на Денот на заљубените на својот Инстаграм профил објави...
Познати

Буба Корели ја „поткачи“ Сара Јо, пејачката не можеше да му врати пониско – подобро е да не зборуваме за големината, алудирајќи на неговиот орган

Босанскиот рапер Амар Хоџиќ попознат како Буба Корели на кого заедно со неговиот колега Џала Брат им е забранет влез во Србија на својот...
Познати

На Буба Корели му го запалија луксузниот автомобил – кога ќе видите што остана од него има и вас да ви биде криво (ФОТО)

Раперот Амар Хоџиќ попознат како Буба Корели во средата во близина на Сараево останал без своето луксузно возило откако претходно му...
Познати

Девојките жестоко удрија по Буба Корели откако ги соблече пантоланите и се сликаше гол: „Ова е мало и за пола жена“ (ФОТО+18)

Раперот Амар Хоџиќ (31) попознат како Буба Корели претходните денови ја шокираше јавноста кога на својот Инстаграм профил без срам објави...
Познати

Сличноста помеѓу нив е неверојатна: Ова е братучедот на Буба Корели кој е ранет во престрелката, неразделни се со раперот (ФОТО)

Во медиумите утрово како бомба одекна веста дека во Сараево било пукано во раперот Амар Ходџиќ познат како Буба Корели, но дека наводно...
Познати

ФАНОВИТЕ УТРОВО ВО НЕВЕРУВАЊЕ: Во Сараево пукано во две лица, едно од нив било и раперот Буба Корели- еве ги деталите

Во сараевската населба Ступ вчера имало пукање во коешто се повредени две лица, а медиумите првично објавија дека бил застрелан раперот...
Познати

Српските рапери нападнати во Скопје: Дел од фановите со часови седеа под нивната тераса, а дел се качија во нивниот автомобил (ФОТО)

Познатите српски рапери Буба Корели и Јала Брат вчеравечер ја забавуваа скопската публика во едена позната дискотека. Пејачите пристигнаа...
Познати

Познатиот пејач удри по бремената Пријовиќ, но фановите веднаш му вратија со иста мера во одбрана на идната мајка (ФОТО)

Познатата пејачка Александра Пријовиќ која идната година очекува да стане мајка доби провокација од колегата на која фановите не му...