брзи избори

Пронајдени се 6 резултати на тема „брзи избори“
Вести

Филипче вели дека коронавирусот ниту е мртов ниту е заминат, а неговиот партиски ментор повикува на избори среде корона криза

Фотографиите и прилозите од вчерашното празнување во верските храмови и пред нив се повторно загрижувачки. И покрај апелите на здравствените...