бритни спирс

Пронајдени се 69 резултати на тема „бритни спирс“
Познати

Беше најголема ѕвезда, а сега тоне во пропаст: Бритни Спирс се соблекува пред камера, фановите шокирани (ВИДЕО)

Планетарната популарна пејачка Бритни Спирс очигледно целосно го изгубила компасот, па со секоја нова изјава или објава на социјалните...
Македонија

ЈА ПУШТИ ВОДАТА И ВЛЕЗЕ ПОД ТУШ ГОЛА – од оваа снимка на Бритни Спирс за време на Божиќ ќе подзинете, не постои граница за пејачката (ВИДЕО)

Американската поп ѕвезда Бритни Спирс повторно успеала да ги загрижи фановите со своите објави на социјалните мрежи. Имено, пејачката...
Познати

ГОЛА ВО КАДА КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА – фановите загрижено сакаат да знаат дали е добро славната пејачка по тоа што го видоа (ФОТО+18)

Провокативните фотографии не се новитет на Инстаграм профилот на Бритни Спирс, но вчера таа објавила шокантна фотографија поради која...
Познати

„ТЕ МОЛАМ ВРАТИ СЕ!“ Сајмон Кауел најавува можно враќање на „X фактор“ и за тоа ја бара Бритни да се врати во познатото шоу!

Сајмон Кауел ја моли Бритни Спирс повторно да соработува со него 10 години откако и двајцата седеа на жирито на американската верзија...
Познати

Татко ми ме третираше како куче, а картичката ми ја чуваше обезбедувањето и само тие го знаеја пинот – Бритни 15 години не ги видела своите пари!

Американската поп-пејачка Бритни Спирс неодамна проговори за својот живот во периодот кога нејзиниот татко Џејми имаше надзор над...
Познати

Бритни Спирс призна дека има оштетување на нервите: „Понекогаш не ја чувствувам десната страна од телото“ (ВИДЕО)

Бритни Спирс (40) сподели со своите следбеници на Инстаграм дека има проблем со нервите поради кои ѝ трне десната страна од телото. Таа...
Познати

ИНСТАГРАМ Е НЕМИЛОСРДЕН – Бритни го соблече долниот дел од бикинито, малкумина го видоа тоа што беше пресудно за да и биде избришан профилот!

  Пејачката Бритни Спирс (40) која е позната по провокативните и голи изданија и фотографии кои ги објавува на својот Инстаграм профил...
Познати

СКАНДАЛ НА СВАДБАТА НА БРИТНИ СПАРС: Поранешниот сопруг упаднал на церемонијата и снимал во исто време видео во живо на Инстаграм, реагирала и полицијата (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александер, со кој таа беше во брак само 55 часа, по што беше поништен, со својот упад се обиде...