бритни спирс

Пронајдени се 43 резултати на тема „бритни спирс“
Познати

Зад себе има два брака, од кои едниот и траеше 55 часа: Славната пејачка запросена по трет пат од 12 години помладото момче (ФОТО)

Американската поп-пејачка Бритни Спирс се сврши со своето момче Сем Асгари (27) и објави видео на својот интернет-простор на коешто се...
Познати

По оваа изјава на Бритни Спирс нејзиниот менаџер даде отказ – 25-те години менаџирање за пејачката останаа во минатото

Лери Рудолф, менаџерот на Бритни Спирс, поднесе оставка по 25-та година менаџирање за пејачката, откако таа пред судот изјави дека била...
Познати

Бритни Спирс го откри значењето на тетоважата која најмногу ја сака: Напишана е на хебрејски јазик и има СИЛНА ПОРАКА (ФОТО)

Познатата пејачка Бритни Спирс на своите обожаватели им го откри значењето на тетоважата што ја има на вратот во новата објава на социјалната...