бремена сопруга

Пронајдени се 4 резултати на тема „бремена сопруга“
Занимливости

Пилотот му соопшти дека ќе стане татко, а неговата бремена сопруга го сними моментот – никој не очекуваше ваква реакција (ВИДЕО)

По одмор во Лас Вегас, млад брачен пар се враќаат од патувањето. Меѓутоа, изгледа дека не е вистинска онаа поговорка „Што се случува...
Познати

Турскиот актер својата бремена сопруга ја оставил поради Шехерезад, а таа во знак на одмазда го абортирала нивното бебе

Турскиот актер Халит Ергенџ (49) и актерката Бергузар Корел, срцата на публиката ги освоија како пар во популарната серија „1001 ноќ“,...
Познати

Прослава во домот на Ана и Швајни- бремената тенисерка никогаш посреќна, фудбалерот ова не го очекуваше на ваков начин (ФОТО)

Еден од најпопуларните спортски пара во светот Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер денеска имаат и тоа како повод за славење. Имено...
Вести

Таткото кој ја уби бремената сопруга и двете ќерки ја откри причината за грозоморниот чин- од овие зборови ќе ви се заледи крвта (ФОТО)

Крис Ватс (34) од Колорадо кој ја уби бремената сопруга и двете ќерки тврди дека со него се случило вистинско чудо кое го натерало физички...