бредли купер

Пронајдени се 21 резултати на тема „бредли купер“
Познати

Мислеа ќе имаат “брз“ развод, но се сопнаа на најважното: Ирина сака да живее со ќерка им во Њујорк, а Бредли во Лос Анџелес

Додека на почетокот се зборуваше дека актерот Бредли Купер и манекенката Ирина Шајк се разделиле на мирен начин, сега кружат приказни...
Познати

ФОТО: Ретко се појавуваат заедно, но вчера направија спектакл – Никој не ги тргаше очите од Ирина Шаек и Бредли Купер

Во Лос Анџелес вчера се одржа 76-тото по ред доделување на Златен глобус, а оваа манифестација го собра кремот на Холивуд. Убавата Русинка...