Брдо Бриони

Пронајдени се 10 резултати на тема „Брдо Бриони“
Вести

Кој самит имаше поголема тежина: „Процес Брдо-Бриони“ на Иванов или „Дигитален самит за Западен Балкан“ на Заев и Манчевски?

Македонија и Скопје месецов беа домаќини на два самити. Претседателот Иванов, вчера, го организираше самитот на Процесот Брдо Бриони,...