бранко азески

Пронајдени се 11 резултати на тема „бранко азески“
Вести

Азески: Уште минатата година парламентарното мнозинство имаше проблем со носење на клучните економски закони, но поради добрата волја на ВМРО-ДПМНЕ и лично на Мицкоски истите беа донесени

Претседателот на Стопанска комора на Република Македонија, Бранко Азески во вечерашното интервју во емисијата Топ тема на ваша страна...